دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • كاركنان
  • لینک سایت های معتبر

ضمن تشکر از شما عزیزان به جهت استفاده از این سیستم، روند رزرو غذای مرکز به شرح زیر خدمتتان اعلام میگردد: ضمن تشکر از شما عزیزان به جهت استفاده از این سیستم، روند رزرو غذای مرکز به شرح زیر خدمتتان اعلام میگردد:

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۳۰ | 
همکاران و دانشجویان گرامی
با سلام و احترام
ضمن تشکر از شما عزیزان به جهت استفاده از این سیستم، روند رزرو غذای مرکز به شرح زیر خدمتتان اعلام میگردد:
  1. ابتدا وارد سایت رزرو غذا شوید، لطفاً توجه داشته باشید در صورتی که در خارج از محل بیمارستان هستید جهت رزرو اینجا کلیک نمایید.
  2. شماره پرسنلی و رمز ورود هر فرد همان کدپرسنلی (کد 4 رقمی)می باشد که به هر فردی اختصاص یافته و پیوست نامه می باشد.
  3. پس از ورود به صفحه رزرو غذا و مشاهده  نام و نام خانوادگی خود، هفته ای را که میخواهید غذا رزرو نمایید را مشخص و حتماً گزینه نهار را انتخاب نمایید(لطفا گزینه های صبحانه و شام را انتخاب ننمایید). سپس بر روی تاریخ مورد نظر کلیک نموده و در قسمت «غذا » نام غذای آن روز را مشاهده می نمایید.در صورتی که بخواهید غذای آن روز را رزرو نمایید غذای مورد نظر را انتخاب نموده و در سمت چپ صفحه گزینه « رزرو- ذخیره» را اعمال نمایید.در صورتی که بخواهید غذای رزرو شده خود را کنسل نمایید تمام مراحل فوق را انجام نموده و در نهایت بر روی دکمه « انصراف» کلیک نمایید.
  4. رزرو غذا برای کلیه افراد اعم از شیفتی و روزکار (جهت مشخص شدن آمار پخت غذا ) الزامی می باشد.
  5. رزرو و انصراف غذا از یک ماه تا حداکثر 48 ساعت قبل از روز مورد نظر امکان پذیر می باشد.
  6. غذای پرسنل شیفتی رایگان و غذای پرسنل روزکار طبق قیمت هر غذا محاسبه شده(قیمت غذاهای مختلف متفاوت بوده و با تخفیف 30% قیمت تمام شده غذا می باشد)
 
و در پایان هر ماه از حقوق شخص کم می شود. (تعیین پرسنل روزکار و شیفتی به عهده مسئول واحد و با تایید مدیر محترم مرکز می باشد)
  1. در صورتی که پرسنل غذای آن روز را قبلاً رزرو نکرده باشند و یا غذای اضافه درخواست نمایند باید به صندوق مرکز مراجعه نموده و ژتون غذا به قیمت آزاد را تهیه نمایند.
  2. از آنجایی که چاپگر صدور ژتون غذای روزانه  با حسگر اثر انگشت فردی ژتون صادر می نماید، جهت گرفتن ژتون غذای روزانه(ژتون غذای رزرو شده) حضور فرد رزرو کننده غذا در سالن غذاخوری الزامی بوده و امکان گرفتن غذای فرد رزرو کننده توسط فرد دیگری وجود ندارد.
در صورتی که غذا رزو نموده اید ولی در آن روز بنا به دلایل مختلف قادر به صرف غذای آن روز نشده اید، غذای رزرو شده شما در حکم غذای صرف شده می باشد.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 4265 بار   |   دفعات چاپ: 64 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر