دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • كاركنان
  • لینک سایت های معتبر

اجرای تفاهمنامه مشترک وزارت بهداشت و مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران با بانک قرض الحسنه مهر ایران اجرای تفاهمنامه مشترک وزارت بهداشت و مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران با بانک قرض الحسنه مهر ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۸ | 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان روانپزشکی ایران،  دکتر میراسماعیل رییس دانشگاه علوم‌پزشکی ایران، دکتر دلشاد قائم‌مقام مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه ایران، یونسی رییس اداره‌کل خیرین وزارت بهداشت ، دکتر شریعت رییس بیمارستان روانپزشکی ایران و همچنین دکتر رضا صادقی ومرتضی اکبری مدیرعامل، حسن تلیکانی عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک به همراه برای شروع این همکاری مشترک به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.
در ابتدای این نشست، دکتر شریعت رییس بیمارستان روانپزشکی ایران در این جلسه به همکاری های صورت گرفته برای ساخت و بهره برداری از فاز یک بیمارستان روانپزشکی اشاره کرد و گفت: این مجموعه، پروژه جامعی است که شامل ۳۰ هزار مترمربع فضا می باشد که فاز اول آن با مشارکت وزارت بهداشت آغاز و با تخصیص اعتبار، قراردادهای لازم منعقد شده است.
وی افزود: این پروژه پس از انجام و تکمیل فاز مطالعاتی خود وارد فاز عملیاتی شده و درحال حاضر در مرحله گودبرداری، مگر ریزی و احداث فندانسیون به سر می برد.
رییس بیمارستان روانپزشکی ایران تصریح کرد: پروژه ای که بانک قرض الحسنه مهر ایران در آن مشارکت می کند نزدیک به ۸ هزار متر مربع مساحت دارد که در سه طبقه احداث می شود. این پروژه به صورت مدورال طراحی شده است و این امکان را دارد که به صورت مستقل مورد بهره برداری قرار گیرد.
دکتر شریعت خاطرنشان ساخت: در این بیمارستان برای ۳۰۰ نفر تخت خواب دیده شده و دارای فضاهای لازم پشتیبانی، بازتوانی و غیره می باشد.
دکتر میراسماعیل رییس دانشگاه علوم‌پزشکی ایران نیز در ادامه گفت: بیماری های اعصاب و روان در جامعه ما بسیار مظلوم واقع شده است و این موضوع، حوزه ای نیست که تنها با اقدامات دولت به سامان برسد. بنابر این خیرین می توانند در این زمینه نقش پررنگی در کمک به این افراد و توجه به آنها داشته باشند.
وی افزود: خوشبختانه بانک قرض الحسنه مهر ایران عملکرد شایسته ای در خصوص مسئولیت های اجتماعی و توجه به نیازمندان جامعه داشته است و حمایت این بانک از احداث این مرکز درمانی در بیمارستان روانپزشکی ایران جای تشکر و قدردانی دارد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: این بانک با تمامی ظرفیت و پتانسیل های موجود در زمینه های مختلف ورود پیدا کرده و بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی خیریه می توانند با متمرکز نمودن بخشی از گردش مالی خود در این بانک، از خدمات قرض الحسنه بهره مند گردند.
همچنین در پایان حاضرین در جلسه قسمت های مختلف بیمارستان از جمله واحد RTMS  و بخش های مرکز بازدید به عمل آوردند..


AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGEAWT IMAGE
AWT IMAGEAWT IMAGE


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: مرکز روانپزشکی ایران- روانپزشکی- بیمارستان- مرکز آموزشی- روان |

دفعات مشاهده: 816 بار   |   دفعات چاپ: 176 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر