دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • كاركنان
  • لینک سایت های معتبر

برگزاری جشن به مناسبت سالروز ولادت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک و همچنین سالروز ولادت محمدبن زکریای رازی و روز داروسا برگزاری جشن به مناسبت سالروز ولادت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک و همچنین سالروز ولادت محمدبن زکریای رازی و روز داروسا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱ | 
به گزارش روابط عمومی مرکز، به مناسبت سالروز ولادت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک و همچنین سالروز ولادت محمدبن زکریای رازی و روز داروساز، در روزچهار شنبه اول شهریور1396 ساعت 8 تا 10:00، مراسم روز پزشک و روز داروساز در سالن آمفی تئاتر بیمارستان روانپزشکی ایران برگزار شد. در این مراسم تمامی اعضای هیات علمی، پزشکان، دستیاران روانپزشکی، کارورزان و کارآموزان پزشکی و داروساز مرکز حضور داشتند.
مراسم با پخش سرود ملی و قرائت قرآن آغاز شد. دکتر محمدرضا شالبافان، مجری برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضران، روز پزشک و داروساز را تبریک گفتند. و در ادامه دکتر سید وحید شریعت ریاست مرکز با گرامیداشت این روز، از مقام پزشک تجلیل و خشنودی خود را از انتخاب رشته پزشکی و این حرفه مقدس ابراز کردن وبه تریتب  دکتر حمیدرضا احمدخانیها، دکتر تقدسی ،دکتر محمدیان  و دکتر حسن زاده  دکتر پس از تبریک این روز، به بیان خاطراتی از دوره کاری خود ارائه کردند دکتر سید احسان طوسی، نماینده دستیاران هم به نوبه خود این روز را به تمامی اساتید و پزشکان تبریک گفتند. نمایندگانی از طرف کارورزان و کارآموزان نیز درباره این روز صحبت کردند. سپس کیلیپ به مناسبت روز پزشک توسط انجمن ارتقا بهداشت و روان و واحد مددکاری مرکز تهیه شده بود پخش شد و در پایان  گروه موسیقی هیچ به صورت زنده  چند قطعه پاپ و محلی اجرا کردند. در پایان ضمن پذیرایی از حاضران، به هریک از آنان شاخه گلی اهدا شد.

AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE
AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1179 بار   |   دفعات چاپ: 395 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر